انتصاب آقای دکتر احمد سیف بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

۰۴ مهر ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۸ کد : ۱۶۷ خبر تصویری
تعداد بازدید:۲۸۰۸
انتصاب آقای دکتر احمد سیف بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

طی مراسمی با حضورحجت الاسلام و المسلمین حاج آقا علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی و آقای دکتر شیخ زاده دبیر هیات امنای دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران و آقای ستاری مدیر کل محترم مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و آقای شیران مدیر محترم حراست مرکز آزمون و تعدادی از معاونان و مدیران ستادی واحد مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید واحد تهران شرق برگزار شد.

حاج آقا علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد ضمن تبریک ایام دفاع مقدس و فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید از زحمات آقای دکتر ابراهیم حلاجیان رییس سابق واحد تهران شرق تقدیر و تشکر کردند ضمن اشاره به سوابق ارزنده و درخشان آقای دکتر سیف در دوران تصدی گری ریاست واحد بروجرد بیان کردند:((آقای دکتر سیف با تلاش و جدیت فراوان توانستند تغییرات شگرفی را در حوزه پزشکی و دندانپزشکی و همچنین تجهیز کلینیک دندانپزشکی در واحد بروجرد بوجود آورند و مدیریت فعال و پویای ایشان در هیان امنای استانی نیز بر کسی پوشیده نیست)).

در ادامه آقای دکتر ستاری مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس انتصاب آقای دکتر سیف را به ریاست واحد تهران شرق تبریک گفته و از زحمات پرسنل زحمت کش حراست واحد تقدیر و تشکر نمودند.

دکتر سیف سرپرست جدید واحد تهران شرق ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به تشریح عوامل پیروزی ایران در جنگ تحمیلی پرداختند و بیان کردند:((سه عامل اصلی و بسیار مهم در پیروزی در جنگ تحمیلی عبارت بودند از روحیه الهی حاکم بر رزمندگان اسلام ، اخلاص رهبران جنگ و وفاق و همدلی همه اقشار اعم از حوزه و دانشگاه بوده است)). یادآوری رشادتها و دلاور مردیهای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت خون شهیدان و حرمت جانبازان و آزادگان از دیگر وظایف ما از دیدگاه ایشان بوده است.

دکتر احمد سیف سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر حلاجیان در مدت تصدی گری ریاست واحد از حسن اعتماد جناب آقای دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در انتصاب خود قدردانی نموده و اظهار کردند:(( عدم اختلاط خطوط سیاسی با کار دانشگاه و انضباط کاری و صداقت و سلامت نفس از انتظارات من از کارکنان می باشد )).


( ۲۳ )