راه انقلاب ما راه اسلام، راه امیر المومنین (ع) و حکومت علوی است"مقام معظم رهبری"

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۲ کد : ۸۲۴ اطلاعیه ها اخبار خبر تصویری خبرتصویری مهم
تعداد بازدید:۱۹۲۷
راه انقلاب ما راه اسلام، راه امیر المومنین (ع) و حکومت علوی است"مقام معظم رهبری"

روز ۲۲ بهمن و راهپیمائى ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملى است؛ مظهر اقتدار ملت ایران است؛ مظهر حضور مردمى و اراده و عزم ملى ملت ایران است که مرد و زن و پیر و جوان، در همه‌ى شرائط به خیابانها مى‌آیند و خودشان را در سرتاسر کشور در مقابل چشم بینندگان قرار میدهند؛ این خیلى باعظمت است(مقام معظم رهبری) .
 
ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است. دهه فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.
دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود زعیـم آگاه، حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد .انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.
هم زمانی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با دهه فاطمیه فرصت مغتنمی برای پاسداشت هر دو پدیده معنادار حرکت آفرین و جهت دهنده است. هر دو دهه، نقش سازنده و پیشبرنده برای رسیدن به قله های آرمانی و تکامل بشری دارد. گرچه یکی حزن انگیز و یادآورغم شهادت آن بانوی گرامی است؛ و دیگری فرح بخش و یادآور روزهای نورانی و منتهی به یوم الله ۲۲ بهمن ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی؛ لکن هر دو دارای یک مبدا و مقصد می باشند. انقلاب اسلامی با ماهیت دینی، رویکردی جز احیای ارزش های مکتب فاطمی ندارد
در حال حاضر دنیای استکبار که در رکود بزرگ اقتصادی و افول مالی و سقوط نظام سرمایه‌داری قرار گرفته، سعی دارد با ترفند‌های شیطانی ملت ایران را مایوس و ناامید نماید غافل از آنکه مردم شریف و همیشه در صحنه در سایه ولایت ولی امر مسلمین جهان، توفنده و مقاوم و با پاسداری از دستاوردهای گران‌سنگ انقلاب و آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و حفظ اقتدار نظام مقدس اسلامی، تمامی نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب می‌نمایند. به یقین افتخار و درخشش امروز ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی، دفاعی و اقتصادی مدیون رهبری قاطع و حکیمانه امام راحل و جانشین خلف صالحش امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و فداکاری رزمندگان، جانبازان، شهیدان و وفاداری امت قهرمانی است.
دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد و یاد آور راهبری های انقلابی و حیات بخش رهبرکبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.


( ۲ )