اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده استان لرستان

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۰ کد : ۸۵۰ اطلاعیه ها اخبار خبر تصویری خبرتصویری مهم
تعداد بازدید:۱۱۷۵
اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق جهت کمک رسانی به مناطق  سیل زده استان لرستان

باسمه تعالی

اهم فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق در خصوص کمک رسانی به مناطق سیل زده استان لرستان

اولین گروه تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی درراستای طرح پایش با محوریت بررسی و ایفای نقش علمی درموضوع مدیریت بحران(سیل) به منطقه سیل زده استان لرستان اعزام شده اند، این اساتید ازاعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق می باشند، که دارای تخصص لازم در زمینه عملیات خاکی، احداث و بهسازی راه و پل ، مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی می باشند. اساتید گروه  روانشاسی ، ارتباطات و علوم اجتماعی نیز جهت آسیب های اجتماعی بحران سیل اعزام می گردد.

همچنین به منظور امدادرسانی و ابرازهمدردی با هموطنان عزیزی که درمعرض سیل بوده و خسارات مالی و جانی دیده اند و در راستای سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس محترم هیات امنای دانشگاه دکتر ولایتی و دستور ریاست عالیه دانشگاه و نیز انجام رسالت اجتماعی این مرکز آموزشی مبنی بربسیج کلیه امکانات دانشگاه برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده، تجهیزاتی شامل:  ماشین آلات سنگین اهم از(باب کت)  (کامیون ) (بیل مکانیکی ) ( لودر)هر کدام یک دستگاه  جهت کمک به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام گردید.

 درهمین راستا نیز نخستین گروه جهادی این واحد دانشگاهی  که شامل 50 نفر از کارکنان ،اساتید  و دانشجویان هستند  جهت امداد رسانی در مناطق سیل‌زده استان لرستان به زودی اعزام  می گردد.

همچنین جناب آقای دکتر سیف ریاست محترم واحد ازاهدای یک روز حقوق اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل کشور خبر داد واعلام داشتند: اعضای هیئت‌علمی و کارکنان این واحد دانشگاهی به ‌صورت داوطلبانه بخشی از حقوق خود را برای کمک به آسیب‌ دیدگان سیل کشور اختصاص دادند.


( ۹ )