هیات علمی

لیست اساتید دانشکده هنر و معماری

ردیف

نام

نام خانوادگی

نوع همکاری

گروه

گرایش

1

محمد

پورنبوی

تمام وقت

معماری

برنامه ریزی شهری

2

نسیم

خانلو

تمام وقت

معماری

شهرسازی

3

شروین

طیبی

تمام وقت

معماری

شهرسازی

4

حمیده

فروزانگهر

تمام وقت

معماری

شهرسازی

5

بهاره

مجربی کرمانی

تمام وقت

معماری

شهرسازی

6

امیرحسین

ذاکرزاده

تمام وقت

معماری

مرمت آثار و بناهای تاریخی

7

ساناز

حق شناس

تمام وقت

معماری

معماری

8

انسیه

قربانی نیا

تمام وقت

معماری

معماری

9

علیرضا

نورییان

تمام وقت

معماری

معماری

10

سارا

طاهرسیما

تمام وقت

معماری

معماری

11

فاطمه

سوسهابی

تمام وقت

هنر

ارتباط تصویری

12

لاله

مهدی نژاد مقدم

تمام وقت

هنر

ارتباط تصویری

13

مهناز

انصاری

تمام وقت

هنر

تصویر سازی

14

ارکیده

ترابی

تمام وقت

هنر

تصویر سازی

15

افسانه

آخوندی

تمام وقت

هنر

نقاشی

16

الهام

تجلی

تمام وقت

هنر

نقاشی

17

مریم

خیری

تمام وقت

هنر

نقاشی

 

 

 

 

لیست اساتید دانشکده علوم پایه

ردیف

نام

نام خانوادگی

نوع همکاری

گروه

گرایش

1

الهه

علی عسگری

تمام وقت

زیست شناسی

بوم شناسی دریا

2

مروارید

احدی

تمام وقت

زیست شناسی

پزشکی

3

غلامرضا

طاهری سنگسری

تمام وقت

زیست شناسی

پزشکی

4

مهدی

منتظر حقیقی

تمام وقت

زیست شناسی

ژنتیک

5

شهزاد

نصر اصفهانی

تمام وقت

زیست شناسی

ژنتیک

6

اکرم السادات

طباطبایی پناه

تمام وقت

زیست شناسی

سلولی ملکولی

7

الهام

مسلمی

تمام وقت

زیست شناسی

سلولی ملکولی

8

مهسا

کاوسی

تمام وقت

زیست شناسی

سیستماتیک گیاهی

9

اکرم السادات

طباطبائی بفروئی

تمام وقت

زیست شناسی

میکروبیولوژی

10

مهناز

فرهمند

تمام وقت

زیست شناسی

میکروبیولوژی

11

علی

فرجاه

تمام وقت

زیست شناسی

میکروبیولوژی

12

لیلا

آزاد

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

13

سپهر

تابان

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

14

حوریه

جهانیانی

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

15

سپهر

صادق سمیعی

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

16

شهرزاد

عبدالمحمدی

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

17

رضا

کیاکجوری

تمام وقت

شیمی

شیمی آلی

18

آرش

افشار ابراهیمی

تمام وقت

شیمی

شیمی تجزیه

19

زهرا

آقائی میبدی

تمام وقت

شیمی

شیمی تجزیه

20

حمیده

حمزه علی

تمام وقت

شیمی

شیمی تجزیه

21

فایزه

شفاعی

تمام وقت

شیمی

شیمی تجزیه

22

فرشته

نعمت اللهی

تمام وقت

شیمی

شیمی تجزیه

23

پیمانه

مکی پور

تمام وقت

شیمی

شیمی دریا

24

الهه

رجائیان

تمام وقت

شیمی

شیمی فیزیک

25

لیلا

صاعدی

تمام وقت

شیمی

شیمی فیزیک

26

سپیده

کتابی

تمام وقت

شیمی

شیمی فیزیک

27

شکوفه

آقابیگی

تمام وقت

شیمی

شیمی معدنی

28

پریسا

رجبعلی جماعت

تمام وقت

شیمی

شیمی معدنی

29

معصومه

عباسی

تمام وقت

شیمی

شیمی معدنی

30

رضا

غیاثی

تمام وقت

شیمی

شیمی معدنی

31

نسیبه

ملاحسنی

تمام وقت

شیمی

شیمی معدنی

32

صدیقه

قدمگاهی

تمام وقت

شیمی

شیمی نانوکاتالیزورها

33

فرناز

کرباسی

تمام وقت

شیمی

مهندسی شیمی

34

سعید

غلامی

بورسیه

علوم پایه

ریاضی

35

عصمت

نوروزی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی

36

الهام

توسلی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی جبر

37

مریم

سلیمی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی جبر

38

الماس

جهانشاهلو

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی کاربردی

39

مریم

رشادی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی کاربردی

40

مهدیه

علی زاده

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی کاربردی

41

حسین

غیاثی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی کاربردی

42

سمیه

هاشم زهی

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی کاربردی

43

محمدعلی

سلحشور

تمام وقت

علوم پایه

ریاضی محض - جبر

44

علیرضا

اکبری

تمام وقت

علوم پایه

ژئو فیزیک

45

سکینه

حسین آبادی

تمام وقت

علوم پایه

فیزیک

46

حسن

عاشوری فر

تمام وقت

علوم پایه

فیزیک

47

کیوان

میکائیلی آگاه

تمام وقت

علوم پایه

فیزیک

48

فهیمه

ابری نائی

تمام وقت

علوم پایه

فیزیک

49

قباد

بهزادی پور

تمام وقت

علوم پایه

فیزیک اتمی

50

سیدمحسن

حسینی

تمام وقت

علوم پایه

مهندسی هسته ای

51

کاوه

کریمی

تمام وقت

علوم پایه

مهندسی هسته ای

52

میثم

محمدنیا

تمام وقت

علوم پایه

مهندسی هسته ای

53

بابک

نظرپرور

تمام وقت

برق

مهندسی هسته‌ای – پرتو پزشکی

 

 

 

لیست اساتید دانشکده فنی و مهندسی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نوع همکاری

گروه

گرایش

1

سعید

سلطانعلی

تمام وقت

کامپیوتر

فناوری اطلاعات

2

بهنام

صیدالی

تمام وقت

کامپیوتر

معماری کامپیوتر

3

حسنعلی

ناصحی

تمام وقت

کامپیوتر

معماری کامپیوتر

4

الهام

رستگاری

تمام وقت

کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر- معماری کامپیوتر

5

زهره

یعقوبی کفشگری

تمام وقت

کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر – هوش

6

مانی

حمزیان

تمام وقت

کامپیوتر

نرم افزار

7

سحر

صابری

تمام وقت

کامپیوتر

نرم افزار

8

رسول

رضوی نظری

تمام وقت

کامپیوتر

هوش مصنوعی

9

عبدالرضا

سالاری

تمام وقت

کامپیوتر

هوش مصنوعی

10

حمید

طارمیان

تمام وقت

کامپیوتر

هوش مصنوعی

11

سمانه

قدرت نما

تمام وقت

کامپیوتر

هوش مصنوعی

12

بهاره

کاظمی

تمام وقت

کامپیوتر

هوش مصنوعی

13

محمدرضا

بازرگان لاری

تمام وقت

عمران

مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی

14

امید

توسلی

تمام وقت

عمران

خاک و پی

15

مهدی

خواری

تمام وقت

عمران

خاک و پی

16

اسداله

رنجبر کرکانکی

بورسیه

عمران

خاک و پی

17

پیمان

شادمان حیدری

تمام وقت

عمران

عمران - زلزله

18

روح اله

احمدی جزنی

تمام وقت

عمران

عمران – زلزله

19

اکبر

کریمی

تمام وقت

عمران

عمران آب

20

اکبر

مختارپور

نیمه وقت

عمران

عمران آب

21

آرمان

نجات دهکردی

تمام وقت

عمران

عمران آب

22

مجید

ذبیحی طاری

بورسیه

عمران

عمران- راه و ترابری

23

شهرام

طالش عابدینی

تمام وقت

عمران

عمران سازه

24

علیرضا

فاروقی

تمام وقت

عمران

عمران سازه

25

احد

فربود

تمام وقت

عمران

عمران سازه

26

شهاب

فلاح

بورسیه

عمران

مهندسی عمران-راه وترابری

27

محمد

قانونی بقا

تمام وقت

عمران

مهندسی عمران-سازه

28

سیامک

اسلامی

تمام وقت

مکانیک

تبدیل انرژی

29

حسین

افشار

تمام وقت

مکانیک

تبدیل انرژی

30

ستاره

سخاوت

تمام وقت

مکانیک

تبدیل انرژی

31

سعید

شعبان زاده

تمام وقت

مکانیک

تبدیل انرژی

32

مهدی

مستوفی

تمام وقت

مکانیک

تبدیل انرژی

33

کامران

پازند

تمام وقت

مکانیک

ساخت تولید

34

امیر

شرافتی

تمام وقت

مکانیک

ساخت تولید

35

مهدی

فرج پور

تمام وقت

مکانیک

ساخت تولید

36

جواد

قاسمی

تمام وقت

مکانیک

ساخت تولید

37

میرجواد

میرنجدگرامی

تمام وقت

مکانیک

ساخت تولید

38

مهدی

سرمست

تمام وقت

مکانیک

سیستم‌های دینامیکی

39

نیما

راسخ صالح

تمام وقت

مکانیک

طراحی کاربردی

40

ایرج

رضایی

تمام وقت

مکانیک

طراحی کاربردی

41

حامد

ذاکرحقیقی

تمام وقت

مکانیک

طراحی کاربردی

42

امیر

رفاهی اسکویی

تمام وقت

مکانیک

مهندسی مکانیک

43

میلاد

عظیمی لیوارجانی

تمام وقت

مکانیک

مهندسی هوا فضا-

44

مرتضی

بیاتی

تمام وقت

مکانیک

مهندسی هوافضا

45

محمودرضا

مهران

تمام وقت

مکانیک

هوا فضا

46

رحمن

ابوالحسنی

تمام وقت

برق

برق الکترونیک

47

سیدنوراله

واله

تمام وقت

برق

برق و کامپیوتر

48

علیرضا

اسدی کاریزکی

تمام وقت

برق

مهندسی برق - بیو الکتریک

49

حسن

دعاگوی مجرد

بورسیه

برق

قدرت

50

حمید

سرداری

تمام وقت

برق

قدرت

51

حامد

عبداله زاده کورعباسلو

تمام وقت

برق

قدرت

52

داریوش

توکلی فر

تمام وقت

برق

کنترل

53

هادی

رزمی

تمام وقت

برق

کنترل

54

احمدرضا

اسکندری

تمام وقت

برق

مخابرات

55

مینا

دشتی

تمام وقت

برق

مخابرات

56

محمد

نینوائی

بورسیه

برق

مخابرات

57

مهدی

شاه‌پرستی

تمام وقت

برق

قدرت

 

 

 

لیست اساتید دانشکده علوم انسانی

ردیف

نام

نام خانوادگی

نوع همکاری

گروه

گرایش

1

عبدالرسول

دانشجو

تمام وقت

تربیت بدنی

بیومکانیک ورزشی

2

علیرضا

ایزدی

تمام وقت

تربیت بدنی

تربیت بدنی

3

رضا

بهدری

تمام وقت

تربیت بدنی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

4

رضا

رستمی

تمام وقت

تربیت بدنی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

5

زهره

رشاد اوغانی

تمام وقت

تربیت بدنی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

6

مهتاب

عربی

تمام وقت

تربیت بدنی

رشد و تکامل

7

سیدکاظم

موسوی ساداتی

تمام وقت

تربیت بدنی

رشد و تکامل

8

سیدمحسن

صالحی توکا

تمام وقت

تربیت بدنی

روانشناسی ورزشی

9

معصومه

حسینی

تمام وقت

تربیت بدنی

فیزیولوژی ورزشی

10

شاهین

ریاحی ملایری

تمام وقت

تربیت بدنی

فیزیولوژی ورزشی

11

سعید

صانعی

نیمه وقت

تربیت بدنی

مدیریت و برنامه‌ریزی

12

بهزاد

دیوکان

تمام وقت

تربیت بدنی

مدیریت و برنامه‌ریزی ورزشی

13

مهدی

قیطاسی

تمام وقت

تربیت بدنی

فیزیولوژی ورزشی

14

محمدجواد

شهلایی باقری

تمام وقت

تربیت بدنی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

15

سیدعلی

رضوی

بورسیه

حسابداری

توسعه اقتصاد و برنامه ریزی

16

حمید

اژدری

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

17

زهره

حاجیها

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

18

علی

کیایی

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

19

پیام

مجتهدی

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

20

رضا

یاری فرد

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

21

فرشاد

سارجالویی

تمام وقت

حسابداری

کارآفرینی

22

ابراهیم

حلاجیان

تمام وقت

حسابداری

مدیریت آموزشی

23

اسماعیل

عیوض زاده

تمام وقت

حسابداری

مدیریت بازرگانی

24

مصطفی

هاشمی تیله نوئی

تمام وقت

حسابداری

مدیریت بازرگانی - مالی

25

ماشاء اله

ولیخانی

تمام وقت

حسابداری

مدیریت تطبیقی و توسعه

26

صدیقه

طوطیان اصفهان

تمام وقت

حسابداری

مدیریت دولتی- مدیریت تطبیقی و توسعه

27

معصومه

جعفری

تمام وقت

حسابداری

مدیریت دولتی

28

فاطمه

صمدی

تمام وقت

حسابداری

مدیریت مالی

29

حمیدرضا

غلام‌نیا روشن

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

30

سیدمسعود

سجادیان‌امیری

تمام وقت

حسابداری

حسابداری

31

معصومه سادات

حسینی میرصفی

تمام وقت

معارف اسلامی

ادیان و عرفان

32

سینا

زرتاب

تمام وقت

معارف اسلامی

تصوف و عرفان اسلامی

33

محمدرضا

آرام

نیمه وقت

معارف اسلامی

علوم قرآن و حدیث

34

روح اله

علیزاده

تمام وقت

معارف اسلامی

فلسفه و کلام اسلامی

35

سیدعلی

موسوی‌اصل

تمام وقت

معارف اسلامی

مدرسی معارف اسلامی

36

الهه

اصغرزاده

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

37

حجت الله

بهمنی مطلق

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

38

سارا

چالاک

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

39

کبری

رهبر جیرنده

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

40

محمودرضا

سازواری

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

41

کامران

شاه مرادیان

تمام وقت

دروس عمومی

ادبیات فارسی

42

مجید

قربانی

تمام وقت

دروس عمومی

آموزش زبان انگلیسی

43

شکوه

رشوند سمیاری

تمام وقت

دروس عمومی

آموزش زبان انگلیسی

44

عباس

بابائی خانه سر

تمام وقت

حقوق

حقوق جزا و جرم شناسی

45

علی

قانعی

نیمه وقت

حقوق

حقوق خصوصی

46

مهدی

مهدی زاده

تمام وقت

حقوق

حقوق عمومی

47

وحید

یامین پور

تمام وقت

حقوق

حقوق کیفری و جرم شناسی

48

مراد

عنادی

نیمه وقت

حقوق

روابط بین الملل

49

صابر

حبیبی‌سوادکوهی

تمام وقت

حقوق

حقوق تجارت بین‌الملل

50

حسین

بیگدلی

تمام وقت

روانشناسی

روانشناسی تربیتی

51

عاطفه

فردوسی پور

تمام وقت

روانشناسی

روانشناسی تربیتی

52

امرالله

امانی کلاریجانی

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

53

محمدباقر

تاج الدین

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

54

رسول

خادم ازغدی

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

55

زهرا

زارعی

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

56

حبیب

صبوری خسرو شاهی

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

57

نوروز

هاشم زهی

تمام وقت

علوم اجتماعی-برنامه ریزی

جامعه شناسی

58

رحمت

حاجی مینه

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

روابط بین الملل

59

سروناز

تربتی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

روزنامه نگاری

60

نادر

صادقی لواسانی نیا

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

روزنامه نگاری

61

ناهید

کردی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

روزنامه نگاری

62

نازنین

ملکیان

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

63

لیلا

نیرومند

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

روزنامه نگاری

64

سمیه

تاجیک اسماعیلی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

65

سید علی

رحمان زاده

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

66

ماندانا

صنیعی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

67

سارا

محمد پورخبازی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

68

آنی

میرزا خانیان

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

علوم ارتباطات

69

شیرین

مصباحی طریقی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

مدیریت رسانه

70

روح الله

احمدزاده کرمانی

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

مدیریت رسانه

71

فیروز

دیندار فرکوش

تمام وقت

علوم ارتباطات اجتماعی

مدیریت رسانه

72

محسن

عسگری جهقی

تمام وقت

علوم سیاسی

علوم سیاسی

73

پروین

داداندیش

تمام وقت

علوم سیاسی

علوم سیاسی

74 مه ناز آزاد تمام وقت دروس عمومی آموزش زبان انگلیسی